.

1PCS TAS5630BDKDR TAS5630B 300-W Стерео и 400-W Моно PurePath HD Аналогни Влезни Моќ Фаза HSSOP-44

1PCS TAS5630BDKDR TAS5630B 300-W Стерео и 400-W Моно PurePath HD Аналогни Влезни Моќ Фаза HSSOP-44

DEN 381.60

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Компатибилен:
Конзола За Игри
Бренд Име:
ALJ