.

IC нови оригинални ST10F275 ST10F275-CEG 144-TQFP Бесплатен Превозот

IC нови оригинални ST10F275 ST10F275-CEG 144-TQFP Бесплатен Превозот

1440.00
DEN 1267.00 -12 %

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Компатибилен Марка/Модел:
Microsoft
MicroSoft Модел:
Kinect
is_customized:
yes
MicroSoft Модел:
Xbox360
Компатибилен:
Конзола За Игри