.

2 ПАРЧИЊА IC Чип TDA8950TH TDA8950 СОП-24

2 ПАРЧИЊА IC Чип TDA8950TH TDA8950 СОП-24

DEN 299.04

Пристапност
Во достапна форма


2 ПАРЧИЊА IC Чип TDA8950 TH TDA8950 СОП-24 НОВИ

Главните карактеристики

Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
SHANGSIMOUDLECX
Компатибилен:
Рачни Играч,Конзола За Игри,Kinect,PlayStation Move