.

Нова Тастатура ЗА MSI S250 S260 S270 S271 S420 2155 2150 2100 vr440x S262 UI НИ го Замени лаптоп тастатура (Случаен испрати)

Нова Тастатура ЗА MSI S250 S260 S270 S271 S420 2155 2150 2100 vr440x S262 UI НИ го Замени лаптоп тастатура (Случаен испрати)

806.40
DEN 750.00 -7 %

Пристапност
Во достапна форма


100% Нов Тастатурата ЗА MSI S250 S260 S270 S271 S420 2155 2150 2100 vr440x S262 НИ АДАПТЕРИ за лаптоп тастатура Забелешка : Објавен е физичка карта, ве молиме проверете на сликата, ако ја прими стоката по изгледот, завртка колона позиција и така не е иста како и враќање товарни купувачи мечка Информации :
Нов висок квалитет на тастатура
100% компатибилен производител
Еквивалент Замена Дел
Ве молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производ
Секој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи
Го замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура hipment : Ние можеме да брод на светот. Предмети генерално се испраќаат до вашиот превозот адреса во рок од 24 часа по уплата е потврдена. (Sat. & Сонцето. и повеќето национални празници исклучени.). ако сакате да го промените вашиот превозот адреса, ве молиме контактирајте со нас во времето. Нашата цена (товар) не вклучува било тарифи или други даноци; ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте ги локалните Обичаи, пред да се купи стока. Превозот преку ЕМС DHL ПРОЗОРЦИ се достапни, ве молиме контактирајте со нас ако сакате другите превозот услуга. Се враќа : Ние ќе го прифати враќа кои беа испратени како неточни објект, или DOA.

Главните карактеристики

Компатибилен Бренд:
Acer
Број На Модел На:
S250
Стандард:
НИ Стандард
верзија:
US
Состојба:
Нов и Оригинален
Гаранција:
3 месеци
боја:
Црна
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes