.

Руската Тастатура за Лаптоп Acer Стремат 7552G 5739G 5740D 5738DG 7745ZT 5738DZG 5738PG 5738PZG 5740DG RU тастатура

Руската Тастатура за Лаптоп Acer Стремат 7552G 5739G 5740D 5738DG 7745ZT 5738DZG 5738PG 5738PZG 5740DG RU тастатура

302.88
DEN 285.00 -6 %

Пристапност
Во достапна форма


Боја : ЦРНА
Состојба : нова
Гаранција : 180 денови
Компатибилен модел : Стремат 5740 5742 5810 T 7735 7551 5336 5410 5536 5536 G 5738 5738g 5810 5252 5742 G 5742 Z
Купување :
1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници). Ако треба да се промени адресата информации, ве молиме да ни даде порака.
2, Нашата цена (товар) не вклучува било тарифи или други даноци; ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте ги локалните Обичаи, пред да се купи стока
3, транспорт преку e Packet, Ali Express Стандард Превозот, SF e Parcel, EMS, DHL, UPS-от, итн., купувачите можат да изберат свој соодветен режим на транспорт.
Гаранција Опис :
1. Продавница продава стока тастатура, фан класа гарантен рок е три месеци, школка, екранот се вратило е кревка фигура без гарантен период.
политика на враќање :
1, секое враќање на товарни генерирани од страна на купувачот да ја плати (на продавачот испраќа стоката предизвикана од враќање).
2, купувачи се врати да се зајакнат пакување за да се осигура дека врати стоката непроменети.

Главните карактеристики

Компатибилен Бренд:
Acer
Бренд Име:
сребро линк
Број На Модел На:
7552G 5739G 5740D 5738DG 7745ZT 5739G 5738DZG 5738PG 5738PZG 5740DG
Стандард:
Руски Стандард