.

Нови НАС Тастатурата за ASUS K52 X61 N61 G60 G51 k53s MP-09Q33SU-528 V111462AS1 0KN0-E02 RU02 04GNV32KRU00-2 V111462AS1 Лаптоп

Нови НАС Тастатурата за ASUS K52 X61 N61 G60 G51 k53s MP-09Q33SU-528 V111462AS1 0KN0-E02 RU02 04GNV32KRU00-2 V111462AS1 Лаптоп

421.44
DEN 396.00 -6 %

Пристапност
Во достапна форма


Купување :
1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници). Ако треба да се промени адресата информации, ве молиме да ни даде порака.
2, Нашата цена (товар) не вклучува било тарифи или други даноци; ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте ги локалните Обичаи, пред да се купи стока
3, транспорт преку e Packet, Ali Express Стандард Превозот, SF e Parcel, EMS, DHL, UPS-от, итн., купувачите можат да изберат свој соодветен режим на транспорт.
Гаранција Опис :
1. Продавница продава стока тастатура, фан класа гарантен рок е три месеци, школка, екранот се вратило е кревка фигура без гарантен период.
политика на враќање :
1, секое враќање на товарни генерирани од страна на купувачот да ја плати (на продавачот испраќа стоката предизвикана од враќање).
2, купувачи се врати да се зајакнат пакување за да се осигура дека врати стоката непроменети.

Главните карактеристики

Стандард:
НИ Стандард
Бренд Име:
сребро линк
Број На Модел На:
K52 X61 N61 G60 G51 k53s MP-09Q33SU-528 V111462AS1 0KN0-E02 RU02
Компатибилен Бренд:
ASUS