.

Нова Тастатура НАС англиски Верзија за Toshiba Satellite L955D L955 P850 P855 870 P870D P875 P875D L855D S955 L950D Лаптоп

Нова Тастатура НАС англиски Верзија за Toshiba Satellite L955D L955 P850 P855 870 P870D P875 P875D L855D S955 L950D Лаптоп

DEN 618.72

Пристапност
Во достапна форма


Руските Купувачи,ве Молиме Забелешка : ве Молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно.Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди доволно информации.
Важно :
Ве молиме проверете т тој стоки лицето на поштарот,доколку стоката се проблем, да одбие да ја прифати.и контактирајте со нас.ви благодариме.
Компатибилен Со :
Нова Тастатура НАС англиски Верзија за Toshiba Satellite L955 D L955 P850 P855 870 P870 D P875 P875 D L855 D S955 L950 D Лаптоп
Распоред : US English
Нов висок квалитет на тастатура
100% компатибилен производител
Еквивалент Замена Дел
Секој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи.
Нашата слика може да се зголеми,ве Молиме проверете на сликата пред да ја ПОНУДАТА! Ве молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производ,ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас,и ние ќе го провериме тоа за вас.
Замени погрешни,испукана,скршени тастатура,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас, прво,ви благодариме
1.Сите предмети се испраќаат надвор рок од 48 часа по исплата е расчисти.

Главните карактеристики

Стандард:
НИ Стандард
Број На Модел На:
За L955D L955 P850 P855 870 P870D P875 P875D L855D S955 L950D
Компатибилен Бренд:
Toshiba
Бренд Име:
Acootina
Состојба:
Бренд Нови
Гаранција:
1 година
квалитет:
Секој има тестирани пред превозот надвор
превозот:
Слободен Испорака по пошта/ePacket