.

Бренд нови шпански СП Тастатура со Светлото & тастатура завртки & шрафцигер алатки за Macbook Air Само 11,6 A1370 A1465 2011-15Year

Бренд нови шпански СП Тастатура со Светлото & тастатура завртки & шрафцигер алатки за Macbook Air Само 11,6 A1370 A1465 2011-15Year

1478.40
DEN 1404.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма

Бренд нови шпански СП Тастатура со Светлото & тастатура завртки & шрафцигер алатки за Macbook Air Само 11,6" A1370 A1465 2011-14 Години Постојат два тастатура keycap, ние автоматски ќе ја испратите, како слика.
Гаранција : 1 Година
Превозот :
За ДОМАШНИ Корисници : Објекти обично се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена по плаќање е примена. Сите нарачки се испраќаат преку Хонгконг Пост или локален курир. Ве молиме контактирајте со нас за дополнителни превозот метод. За МЕЃУНАРОДНИ Клиенти : Нашиот брод на Светот. Сите налози се спакувани во safe со воздух перница. Објекти обично се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена по плаќање е примена. Купувачи се одговорни за сите царини и царински давачки. Меѓународни налози направи потрае неколку недели подолго отколку што се очекуваше да пристигне поради доцнење во царинската обработка. Табела се прикажани подолу е за повикување само . Ве молиме контактирајте со нас за дополнителни превозот надомест и време на испорака.
Плаќање :
Ние го прифатат плаќање вклучувајќи TT, Кредитна Картичка,e-чек иако Alipay или Paypal.
Како да се купи :
Не може да се најде објектот од нашата продавница?
Изобилството на производи се овие вложувања е утврдена, за повеќе информации, вие сте добредојдени да не контактирате во секое време.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
за A1370 A1465
Компатибилен Бренд:
apple
Бренд Име:
XB
Стандард:
Шпанија Стандард