.

Нова Тастатура ЗА TOSHIBA A600 A602 A605 PA3489U R500 R501 R502 R510 R600 RX1 RX2 НИ го Замени лаптоп тастатура

Нова Тастатура ЗА TOSHIBA A600 A602 A605 PA3489U R500 R501 R502 R510 R600 RX1 RX2 НИ го Замени лаптоп тастатура

954.24
DEN 888.00 -7 %

Пристапност
Во достапна форма


100% Нов Тастатурата ЗА TOSHIBA A600 A602 A605 PA3489 U R500 R501 R502 R510 R600 RX1 RX2 НИ лаптоп тастатура Информации :
Нов висок квалитет на тастатура
100% компатибилен производител
Еквивалент Замена Дел
Ве молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производ
Секој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи
Го замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура hipment : Ние можеме да брод на светот. Предмети генерално се испраќаат до вашиот превозот адреса во рок од 24 часа по уплата е потврдена. (Sat. & Сонцето. и повеќето национални празници исклучени.). ако сакате да го промените вашиот превозот адреса, ве молиме контактирајте со нас во времето. Нашата цена (товар) не вклучува било тарифи или други даноци; ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте ги локалните Обичаи, пред да се купи стока. Превозот преку ЕМС DHL ПРОЗОРЦИ се достапни, ве молиме контактирајте со нас ако сакате другите превозот услуга. Се враќа : Ние ќе го прифати враќа кои беа испратени како неточни објект, или DOA. Неисправни производи може да се менува за време на гаранцијата.

Главните карактеристики

Компатибилен Бренд:
Toshiba
Стандард:
НИ Стандард
Број На Модел На:
R500
верзија:
US
Гаранција:
3 месеци
боја:
Бела
is_customized:
Yes