.

НИ За ASUS k53 K52N G53 G72 G51V G53 N53T X53 X54H k53 A53 A52J N71Ja N71Jq N71Jv N71VG N71VN тастатура англиски Нова Бела

НИ За ASUS k53 K52N G53 G72 G51V G53 N53T X53 X54H k53 A53 A52J N71Ja N71Jq N71Jv N71VG N71VN тастатура англиски Нова Бела

479.52
DEN 446.00 -7 %

Пристапност
Во достапна форма


Почитувани купувачи,драго ми е што можете да изберете нашите производи. Ние се надеваме дека можеме да ви обезбеди најдобар квалитет на производи и најсовршениот услуга за да ви помогне да го решите вашиот проблем.
Answer : ___________________________ NOTE : Сите наши тастатури се за специфичен тип на компјутер, мора да се провери вашата нарачка кога ќе се провери физичката слика на нашата врска. Не можеме да ви помогне со косата, ако моделот не е во ред за клиентите.
Сите наши тастатури се сосема нови некористени тастатури. За да се спречи оштетување на производот за време на превозот,ние се користат специјални материјали за пакување на пакет на производот.
Еден пакет :
Најголемиот дел на пакување :
Сите наши производи гаранција за три месеци, производот во текот на гарантниот период имаме било какви прашања, ние може да ви помогне да го замени на нови производи (освен вештачки штета)
Ако имате било какви проблеми со тастатура, ве молиме контактирајте со нас колку што е можно побрзо, ние веднаш ќе ви помогне да се справи со вашиот проблем.
Ние нудиме следниве начини на логистички услуги :
Името на логистика, Транспорт време пребарување на веб-страница
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 20-90days www.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
k52
Компатибилен Бренд:
ASUS
Стандард:
НИ Стандард
верзија:
САД
боја:
Бела
Состојба:
Нови
Гаранција:
3 месеци