.

НИ Црна Нова англиски тастатурата ЗА HP 430 G2 440 G1 440 445 G1 G2 640 645 Лаптоп Тастатура светлина

НИ Црна Нова англиски тастатурата ЗА HP 430 G2 440 G1 440 445 G1 G2 640 645 Лаптоп Тастатура светлина

1011.84
DEN 941.00 -7 %

Пристапност
Во достапна форма


Почитувани купувачи,драго ми е што можете да изберете нашите производи. Ние се надеваме дека можеме да ви обезбеди најдобар квалитет на производи и најсовршениот услуга за да ви помогне да го решите вашиот проблем.
Answer : ___________________________ NOTE : Сите наши тастатури се за специфичен тип на компјутер, мора да се провери вашата нарачка кога ќе се провери физичката слика на нашата врска. Не можеме да ви помогне со косата, ако моделот не е во ред за клиентите.
Сите наши тастатури се сосема нови некористени тастатури. За да се спречи оштетување на производот за време на превозот,ние се користат специјални материјали за пакување на пакет на производот.
Еден пакет :
Најголемиот дел на пакување :
Сите наши производи гаранција за три месеци, производот во текот на гарантниот период имаме било какви прашања, ние може да ви помогне да го замени на нови производи (освен вештачки штета)
Ако имате било какви проблеми со тастатура, ве молиме контактирајте со нас колку што е можно побрзо, ние веднаш ќе ви помогне да се справи со вашиот проблем.
Ние нудиме следниве начини на логистички услуги :
Името на логистика, Транспорт време пребарување на веб-страница
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 20-90days www.

Главните карактеристики

Стандард:
НИ Стандард
Број На Модел На:
430 G2
Компатибилен Бренд:
HP/Compaq
верзија:
US
Дали со осветлување:
NO
Дали со рамка:
NO
боја:
Црна
Состојба:
Нови
Гаранција:
3 месеци