.

НОВИ велика БРИТАНИЈА Тастатурата За Macbook Air 13 A1466 A1369 велика БРИТАНИЈА Лаптоп тастатура MD231 MD232 MC503 MC504 2011-15 Години

НОВИ велика БРИТАНИЈА Тастатурата За Macbook Air 13 A1466 A1369 велика БРИТАНИЈА Лаптоп тастатура MD231 MD232 MC503 MC504 2011-15 Години

660.48
DEN 627.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници). Ако треба да се промени адресата информации, ве молиме да ни даде порака. 2, Нашата цена (товар) не вклучува било тарифи или други даноци; ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте ги локалните Обичаи, пред да се купи стока 3, транспорт преку e Packet, Ali Express Стандард Превозот, SF e Parcel, EMS, DHL, UPS-от, итн., купувачите можат да изберат свој соодветен режим на транспорт. Гаранција Опис : 1. Продавница продава стока тастатура, фан класа гарантен рок е три месеци, школка, екранот се вратило е кревка фигура без гарантен период. политика на враќање : 1, секое враќање на товарни генерирани од страна на купувачот да ја плати (на продавачот испраќа стоката предизвикана од враќање). 2, купувачи се врати да се зајакнат пакување за да се осигура дека врати стоката непроменети.

Главните карактеристики

Стандард:
Велика БРИТАНИЈА Стандард
Компатибилен Бренд:
apple
Број На Модел На:
A1466 A1369
Бренд Име:
сребро линк