.

Нова 11 НИ Тастатурата За Macbook Air A1370 A1465 MC968 MC969 MD223 MD224 со Светлото на тастатурата

Нова 11 НИ Тастатурата За Macbook Air A1370 A1465 MC968 MC969 MD223 MD224 со Светлото на тастатурата

984.00
DEN 935.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници). Ако треба да се промени адресата информации, ве молиме да ни даде порака. 2, Нашата цена (товар) не вклучува било тарифи или други даноци; ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте ги локалните Обичаи, пред да се купи стока 3, транспорт преку e Packet, Ali Express Стандард Превозот, SF e Parcel, EMS, DHL, UPS-от, итн., купувачите можат да изберат свој соодветен режим на транспорт. Гаранција Опис : 1. Продавница продава стока тастатура, фан класа гарантен рок е три месеци, школка, екранот се вратило е кревка фигура без гарантен период. политика на враќање : 1, секое враќање на товарни генерирани од страна на купувачот да ја плати (на продавачот испраќа стоката предизвикана од враќање). 2, купувачи се врати да се зајакнат пакување за да се осигура дека врати стоката непроменети.

Главните карактеристики

Компатибилен Бренд:
apple
Број На Модел На:
A1370 A1465
Бренд Име:
сребро линк
Стандард:
НИ Стандард