.

Руската Тастатурата за ProBook HP 450 G3 ,455 G3 ,470 G3 RU Црна тастатура за лаптоп

Руската Тастатурата за ProBook HP 450 G3 ,455 G3 ,470 G3 RU Црна тастатура за лаптоп

672.00
DEN 638.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници). Ако треба да се промени адресата информации, ве молиме да ни даде порака. 2, Нашата цена (товар) не вклучува било тарифи или други даноци; ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте ги локалните Обичаи, пред да се купи стока 3, транспорт преку e Packet, Ali Express Стандард Превозот, SF e Parcel, EMS, DHL, UPS-от, итн., купувачите можат да изберат свој соодветен режим на транспорт. Гаранција Опис : 1. Продавница продава стока тастатура, фан класа гарантен рок е три месеци, школка, екранот се вратило е кревка фигура без гарантен период. политика на враќање : 1, секое враќање на товарни генерирани од страна на купувачот да ја плати (на продавачот испраќа стоката предизвикана од враќање). 2, купувачи се врати да се зајакнат пакување за да се осигура дека врати стоката непроменети.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
450 G3 ,455 G3 ,470 G3
Бренд Име:
сребро линк
Стандард:
Руски Стандард
Компатибилен Бренд:
HP/Compaq