.

НОВИ Ru тастатурата за Acer Стремат Еден ПРАТЕНИК-09B93U4-6982 9Z.N3C82.R1D NSK-AQR1D 9ZN3C8201D црна руската лаптоп тастатура

НОВИ Ru тастатурата за Acer Стремат Еден ПРАТЕНИК-09B93U4-6982 9Z.N3C82.R1D NSK-AQR1D 9ZN3C8201D црна руската лаптоп тастатура

480.00
DEN 456.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници). Ако треба да се промени адресата информации, ве молиме да ни даде порака. 2, Нашата цена (товар) не вклучува било тарифи или други даноци; ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте ги локалните Обичаи, пред да се купи стока 3, транспорт преку e Packet, Ali Express Стандард Превозот, SF e Parcel, EMS, DHL, UPS-от, итн., купувачите можат да изберат свој соодветен режим на транспорт. Гаранција Опис : 1. Продавница продава стока тастатура, фан класа гарантен рок е три месеци, школка, екранот се вратило е кревка фигура без гарантен период. политика на враќање : 1, секое враќање на товарни генерирани од страна на купувачот да ја плати (на продавачот испраќа стоката предизвикана од враќање). 2, купувачи се врати да се зајакнат пакување за да се осигура дека врати стоката непроменети.

Главните карактеристики

Компатибилен Бренд:
Acer
Стандард:
Руски Стандард
Бренд Име:
сребро линк
Број На Модел На:
MP-09B93U4-6982 9Z.N3C82.R1D NSK-AQR1D 9ZN3C8201D