.

НИ New English Тастатурата ЗА HP Павилјон DM1-3000 4000 3105M 3010NR 3201AU 4013AU Лаптоп Тастатура

НИ New English Тастатурата ЗА HP Павилјон DM1-3000 4000 3105M 3010NR 3201AU 4013AU Лаптоп Тастатура

408.00
DEN 380.00 -7 %

Пристапност
Во достапна форма


Напомена :
Нов висок квалитет делови
100% компатибилен производител
Еквивалент Замена Дел
Ве молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производ
Секој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи
Го замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура hipment : Ние можеме да брод на светот. Стоки обично се испраќаат во рок од 3 дена од денот на исплата потврда. (Sat. & Сонцето. и повеќето национални празници исклучени.). ако сакате да го промените вашиот превозот адреса, ве молиме контактирајте со нас во времето. Нашата цена (товар) не вклучува било тарифи или други даноци; ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте ги локалните Обичаи, пред да се купи стока. Превозот преку ЕМС DHL ПРОЗОРЦИ се достапни, ве молиме контактирајте со нас ако сакате другите превозот услуга.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
DM1-3000
Компатибилен Бренд:
HP/Compaq
Стандард:
НИ Стандард