.

Нова Тастатура за TOSHIBA L800 L805 L830 C800 C830 C805 C840D M800 M805 го Замени лаптоп тастатура

Нова Тастатура за TOSHIBA L800 L805 L830 C800 C830 C805 C840D M800 M805 го Замени лаптоп тастатура

715.20
DEN 665.00 -7 %

Пристапност
Во достапна форма


Нова Тастатура за TOSHIBA L800 L805 L830 C800 C830 C805 C840 D M800 M805 лаптоп тастатура Информации :
Нов висок квалитет на тастатура
100% компатибилен производител
Еквивалент Замена Дел
Ве молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производ
Секој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи
Го замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура hipment : Ние можеме да брод на светот. Предмети генерално се испраќаат до вашиот превозот адреса во рок од 24 часа по уплата е потврдена. (Sat. & Сонцето. и повеќето национални празници исклучени.). ако сакате да го промените вашиот превозот адреса, ве молиме контактирајте со нас во времето. Нашата цена (товар) не вклучува било тарифи или други даноци; ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте ги локалните Обичаи, пред да се купи стока. Превозот преку ЕМС DHL ПРОЗОРЦИ се достапни, ве молиме контактирајте со нас ако сакате другите превозот услуга. Се враќа : Ние ќе го прифати враќа кои беа испратени како неточни објект, или DOA. Неисправни производи може да се менува за време на гаранцијата.

Главните карактеристики

Стандард:
НИ Стандард
Компатибилен Бренд:
Toshiba
Број На Модел На:
L800
верзија:
САД
Состојба:
Нов и Оригинален
Гаранција:
3 месеци
боја:
Црна
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes