.

Руската RU Тастатурата за Asus A75 A75A A75V A75VB A75VC A75VD A75VJ A75VM P52J црна тастатура исто како фото

Руската RU Тастатурата за Asus A75 A75A A75V A75VB A75VC A75VD A75VJ A75VM P52J црна тастатура исто како фото

DEN 662.40

Пристапност
Во достапна форма


Нов лаптоп RU РУСКАТА Тастатура.
Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред пратката.
Компатибилен со :
Црна
Руската лаптоп тастатура RU верзија
Има различни верзија на овој лаптоп тастатура, ве молиме проверете го кабелот со вашиот стар тастатура пред да се купи.
за Asus A75 A75 A A75 V A75 VB A75 VC A75 VD A75 VJ A75 VM RU црна
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
4-8 дена
DHL
4-8 дена
FEDEX
4-8 дена
UPS-от
4-8 дена
ТНТ
10-20 дена
EMS
Пост Воздух Mail
15-95 ден ( Тоа може да потрае подолго
за време на празникот сезони)
ХОНГКОНГ ПОСТ КИНА ПОСТ
Гаранција
Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас befor ќе брод на стоките, Во некои од нашето минато случаи тврди дефекти се, всушност, се должи на несоодветна метод на користење и некои други причини што може да биде решен со нашата техничка поддршка.
7 Дена Замена Гаранција
Во рок од 7 дена од датумот на вашето приемот на купените item/s, Ако има било каков квалитет проблем, Ние ќе ги замени со нови една за вас, откако се добие item/s што бродот назад.
Превозот цена
Вие плаќате за цената на превозот се врати на објект за нас и ние се плати за испраќање назад поправа или заменува точка за вас.

Главните карактеристики

Стандард:
Руски Стандард
Компатибилен Бренд:
ASUS
Број На Модел На:
Ru Тастатурата за Asus A75 A75A A75V A75VB A75VC A75VD A75VJ A75VM
Бренд Име:
Palgo
распоред:
RU руски
Пакет:
Kraft хартија кутија
Гаранција за квалитет:
Плус гаранција
is_customized:
Yes
Име:
Руската Тастатурата за A75 A75A A75V A75VB A75VC A75VD A75VJ A75VM