.

Руската RU Тастатурата за Asus PRO64D PRO64DA PRO64J PRO64JA PRO64JQ PRO64JV PRO64V PRO64VF PRO64VG PRO64VN PRO78J PRO78JA PRO78JQ

Руската RU Тастатурата за Asus PRO64D PRO64DA PRO64J PRO64JA PRO64JQ PRO64JV PRO64V PRO64VF PRO64VG PRO64VN PRO78J PRO78JA PRO78JQ

DEN 619.20

Пристапност
Во достапна форма


Нов лаптоп RU РУСКАТА Тастатура.
Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред пратката.
Компатибилен со :
Црна
Руската лаптоп тастатура RU верзија
за Asus PRO64 D PRO64 DA PRO64 J PRO64 JA PRO64 JQ PRO64 JV PRO64 V PRO64 VF PRO64 VG PRO64 VN PRO78 J PRO78 JA PRO78 JQ RU црна
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
4-8 дена
www.dhl.com
4-8 дена
www.fedex.com
4-8 дена
www.ups.com
4-8 дена
www.tnt.com
10-20 дена
www.ems.com.cn
Пост Воздух Mail
15-95 ден ( Тоа може да потрае подолго
за време на празникот сезони)
app3.hongkongpost.com/CGI/mt/enquiry.jsp
Гаранција
Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас befor ќе брод на стоките, Во некои од нашето минато случаи тврди дефекти се, всушност, се должи на несоодветна метод на користење и некои други причини што може да биде решен со нашата техничка поддршка.
7 Дена Замена Гаранција
Во рок од 7 дена од датумот на вашето приемот на купените item/s, Ако има било каков квалитет проблем, Ние ќе ги замени со нови една за вас, откако се добие item/s што бродот назад.
Превозот цена
Вие плаќате за цената на превозот се врати на објект за нас и ние се плати за испраќање назад поправа или заменува точка за вас.

Главните карактеристики

Стандард:
Руски Стандард
Број На Модел На:
Ru Тастатурата за Asus PRO5MT PRO5MTA PRO5MTK
Компатибилен Бренд:
ASUS
Бренд Име:
Palgo
распоред:
RU руски
Пакет:
Kraft хартија кутија
Гаранција за квалитет:
Плус гаранција
is_customized:
Yes
Име:
Руската Тастатурата за PRO5MT PRO5MTA PRO5MTK
Име:
Руската Тастатурата за PRO5MT PRO5MTA PRO5MTK
Име:
Руската Тастатурата за PRO5MT PRO5MTA PRO5MTK
Име:
Руската Тастатурата за PRO5MT PRO5MTA PRO5MTK