.

Руската RU Тастатурата за Asus A73 A73E A73S A73SD A73SJ A73SM A73SV црна тастатура

Руската RU Тастатурата за Asus A73 A73E A73S A73SD A73SJ A73SM A73SV црна тастатура

DEN 566.40

Пристапност
Во достапна форма


Нов лаптоп RU РУСКАТА Тастатура.
Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред пратката.
Компатибилен со :
Црна
Руската лаптоп тастатура RU верзија
за Asus A73 A73 E A73 S A73 SD A73 SJ A73 SM A73 SV RU црна
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
4-8 дена
DHL
4-8 дена
FEDEX
4-8 дена
UPS-от
4-8 дена
ТНТ
10-20 дена
EMS
Пост Воздух Mail
15-95 ден ( Тоа може да потрае подолго
за време на празникот сезони)
ХОНГКОНГ ПОСТ КИНА ПОСТ
Гаранција
Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас befor ќе брод на стоките, Во некои од нашето минато случаи тврди дефекти се, всушност, се должи на несоодветна метод на користење и некои други причини што може да биде решен со нашата техничка поддршка.
7 Дена Замена Гаранција
Во рок од 7 дена од датумот на вашето приемот на купените item/s, Ако има било каков квалитет проблем, Ние ќе ги замени со нови една за вас, откако се добие item/s што бродот назад.
Превозот цена
Вие плаќате за цената на превозот се врати на објект за нас и ние се плати за испраќање назад поправа или заменува точка за вас.

Главните карактеристики

Стандард:
Руски Стандард
Компатибилен Бренд:
ASUS
Број На Модел На:
Ru Тастатурата за Asus A73 A73E A73S A73SD A73SJ A73SM A73SV
Бренд Име:
Palgo
распоред:
RU руски
Пакет:
Kraft хартија кутија
Гаранција за квалитет:
Плус гаранција
Име:
Руската Тастатурата за A73 A73E A73S A73SD A73SJ A73SM A73SV