.

SSEA Нови САД Тастатура без рамка за Acer Стремат V5-122 V5-132 132P 122P V13 E11 E3-111 V3-371 E3-112 лаптоп англиски тастатура

SSEA Нови САД Тастатура без рамка за Acer Стремат V5-122 V5-132 132P 122P V13 E11 E3-111 V3-371 E3-112 лаптоп англиски тастатура

863.52
DEN 820.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


Состојба : Нова
3 Месеци Гаранција
Тастатура со лента кабел
Секој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви понуди задоволителни услуга и Лаптоп Тастатура
Превозот :
1 Ние можеме да брод на светот.
2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 12-30 дена да пристигне општи земји.
3 Постојат, исто така, EMS,UPS-от, DHL со 3-8 дена да пристигнат за опција. ве молиме да изберете друг начин на превозот, ако треба итно.
Повратни информации :
1 Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Вашето задоволство е наш врвен приоритет .
2 Ако ја прими стоката со не сте задоволни ,ве молиме контактирајте со нас .Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.
Ние ќе се справи и со тоа, обидете се да се направи среќни.ве молиме да ни веруваат .
3 Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивна повратна информација, ви благодариме за вашата помош

Главните карактеристики

боја:
Црна
Компатибилен Бренд:
Acer
Број На Модел На:
тастатура
Бренд Име:
SSEA
Стандард:
НИ Стандард