.

НОВИ RU Тастатури НАС Одговара За Dell Inspiron 14R N4010 N4030 15R N5030 M5030 V100830AS1 РУСКАТА Лаптоп Тастатури

НОВИ RU Тастатури НАС Одговара За Dell Inspiron 14R N4010 N4030 15R N5030 M5030 V100830AS1 РУСКАТА Лаптоп Тастатури

672.00
DEN 638.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


НОВИ RU Тастатури НАС Одговара За Dell Inspiron 14 R N4010 N4030 15 R N5030 M5030 V100830 AS1 РУСКАТА Лаптоп Тастатури
Објектот спецификите
Јазик : MK Верзија
Состојба : Нова и Оригинална
Распоред : RU изгледот
Боја : ЦРНА
Гаранција : 3 месеци
Топло совети :
1.Пред да нарачате, ве молиме внимателно да се споредат вашата тастатура со покажа слика на страницата, бидете сигурни дека Марка/Модел и site & ширина на грбот Лента и квантитетот & сајт на назад завртка и дел број се исти. Ако постои мала разлика, ве молиме контактирајте со нас директно или оставете порака за вашиот лаптоп бренд и Модел Бр. Благодарам многу!
2.Откако ќе се направи на плаќање, ние ќе се подготват вашите нарачки, како е можно поскоро. Така бидете сигурни дека на адреса детали ќе даде сосема точно.
3,Нашиот бесплатен превозот е воздухот mail на пост, кој ќе потрае малку подолго време за да се постигне , со надеж дека ќе можете да чекаат трпеливо ; Ако сакате да добиете вашиот објект ПОБРЗО, ве молиме изберете друга превозот метод, и можете да ме контактирате преку е-маил порака или да ми го кажете она што ви треба
Повратни информации :
1. Ако имате било незадоволство :
а. Ние сме толку жал ми е проблем што направи имате било лошо чувство .

Главните карактеристики

Бренд Име:
TSZPY
Компатибилен Бренд:
DELL
Стандард:
Руски Стандард
Број На Модел На:
14R N4010 N4030 15R N5030 M5030
is_customized:
Yes
Нови:
за Dell