.

SSEA Нов Лаптоп, НИ тастатурата за Dell Студио за 15 1535 1536 1537 1555 1557 година 1558 PP33L PP39L

SSEA Нов Лаптоп, НИ тастатурата за Dell Студио за 15 1535 1536 1537 1555 1557 година 1558 PP33L PP39L

767.52
DEN 729.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


Состојба : Нова
3 Месеци Гаранција
Тастатура со лента кабел
Секој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви понуди задоволителни услуга и Лаптоп Тастатура
Превозот :
1 Ние можеме да брод на светот.
2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 12-30 дена да пристигне општи земји.
3 Постојат, исто така, EMS,UPS-от, DHL со 3-8 дена да пристигнат за опција. ве молиме да изберете друг начин на превозот, ако треба итно.
Повратни информации :
1 Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Вашето задоволство е наш врвен приоритет .
2 Ако ја прими стоката со не сте задоволни ,ве молиме контактирајте со нас .Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.
Ние ќе се справи и со тоа, обидете се да се направи среќни.ве молиме да ни веруваат .
3 Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивна повратна информација, ви благодариме за вашата помош

Главните карактеристики

боја:
Црна
Компатибилен Бренд:
DELL
Број На Модел На:
тастатура
Бренд Име:
SSEA
Стандард:
НИ Стандард