.

SSEA Нов лаптоп, НИ Тастатура светлото за HP Павилјон dm4 dm4-1000 DM4-1100 DM4T-1000 DM4-2015DX DV5-2000 DV5T-2000

SSEA Нов лаптоп, НИ Тастатура светлото за HP Павилјон dm4 dm4-1000 DM4-1100 DM4T-1000 DM4-2015DX DV5-2000 DV5T-2000

800.64
DEN 761.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


Писмо : Англиски
30-ден Гаранција
Состојба : Нова
Тастатура со лента кабел
Секој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви понуди задоволителни услуга и Лаптоп Тастатура
Компатибилни Модели
За HP Павилјон dm4 dm4-1000 Серија
За HP Павилјон DM4-1160 US
За HP Павилјон DM4-1060 US
За HP Павилјон DM4-1065 DX
За HP Павилјон DM4-1277 SB
За HP Павилјон DM4-1063 CL
За HP Павилјон DV5-2000 DV5 T-2000 DV5 Z-2100 Серија
За HP Павилјон DM4 X DM4 T DM4 T-1000 DM4 T-1200 US Серија
За HP Павилјон DM4-1100 DM4-1150 CA DM4-2015 DX DM4-1265 DX Серија
Превозот :
1 Ние можеме да брод на светот.
2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 12-30 дена да пристигне општи земји.
3 Постојат, исто така, EMS,UPS-от, DHL со 3-8 дена да пристигнат за опција. ве молиме да изберете друг начин на превозот, ако треба итно.
Повратни информации :
1 Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Вашето задоволство е наш врвен приоритет .
2 Ако ја прими стоката со не сте задоволни ,ве молиме контактирајте со нас .Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.
Ние ќе се справи и со тоа, обидете се да се направи среќни.ве молиме да ни веруваат .
3 Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивна повратна информација, ви благодариме за вашата помош.

Главните карактеристики

боја:
Црна
Број На Модел На:
Други
Бренд Име:
SSEA
Компатибилен Бренд:
HP/Compaq
Стандард:
НИ Стандард