.

Нова Тастатура за Toshiba L300 L332 L201 M320 M327 M322 A300 A202 M362 го Замени лаптоп тастатура

Нова Тастатура за Toshiba L300 L332 L201 M320 M327 M322 A300 A202 M362 го Замени лаптоп тастатура

811.20
DEN 755.00 -7 %

Пристапност
Во достапна форма


Нова Тастатура за Toshiba L300 L332 L201 M320 M327 M322 A300 A202 M362 лаптоп тастатура Информации :
Нов висок квалитет на тастатура
100% компатибилен производител
Еквивалент Замена Дел
Ве молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производ
Секој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи
Го замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура hipment : Ние можеме да брод на светот. Предмети генерално се испраќаат до вашиот превозот адреса во рок од 24 часа по уплата е потврдена. (Sat. & Сонцето. и повеќето национални празници исклучени.). ако сакате да го промените вашиот превозот адреса, ве молиме контактирајте со нас во времето. Нашата цена (товар) не вклучува било тарифи или други даноци; ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте ги локалните Обичаи, пред да се купи стока. Превозот преку ЕМС DHL ПРОЗОРЦИ се достапни, ве молиме контактирајте со нас ако сакате другите превозот услуга. Се враќа : Ние ќе го прифати враќа кои беа испратени како неточни објект, или DOA. Неисправни производи може да се менува за време на гаранцијата.

Главните карактеристики

Стандард:
НИ Стандард
Број На Модел На:
A200
Компатибилен Бренд:
Toshiba
верзија:
САД
Состојба:
Нов и Оригинален
Гаранција:
3 месеци
боја:
Црна
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes