.

НИ Црна Нова англиски тастатурата ЗА ЗА HP ProBook 4340s 4341s 4345s 4346s Лаптоп Тастатура

НИ Црна Нова англиски тастатурата ЗА ЗА HP ProBook 4340s 4341s 4345s 4346s Лаптоп Тастатура

604.80
DEN 563.00 -7 %

Пристапност
Во достапна форма


Напомена :
Нов висок квалитет делови
100% компатибилен производител
Еквивалент Замена Дел
Ве молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производ
Секој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи
Го замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура hipment : Ние можеме да брод на светот. Стоки обично се испраќаат во рок од 3 дена од денот на исплата потврда. (Sat. & Сонцето. и повеќето национални празници исклучени.). ако сакате да го промените вашиот превозот адреса, ве молиме контактирајте со нас во времето. Нашата цена (товар) не вклучува било тарифи или други даноци; ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте ги локалните Обичаи, пред да се купи стока. Превозот преку ЕМС DHL ПРОЗОРЦИ се достапни, ве молиме контактирајте со нас ако сакате другите превозот услуга.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
4340s
Компатибилен Бренд:
HP/Compaq
Стандард:
НИ Стандард