.

Шпански изглед на Тастатура За Sony Vaio Одговара 15 SVF152 SVF153 SVF15A SVF15E SVF15A16CXB SVF15N17CXB SVF152100C White/ Black СП

Шпански изглед на Тастатура За Sony Vaio Одговара 15 SVF152 SVF153 SVF15A SVF15E SVF15A16CXB SVF15N17CXB SVF152100C White/ Black СП

571.20
DEN 543.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


Гаранција : 180 денови
Купување :
1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници). Ако треба да се промени адресата информации, ве молиме да ни даде порака.
2, Нашата цена (товар) не вклучува било тарифи или други даноци; ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте ги локалните Обичаи, пред да се купи стока
3, транспорт преку e Packet, Ali Express Стандард Превозот, SF e Parcel, EMS, DHL, UPS-от, итн., купувачите можат да изберат свој соодветен режим на транспорт.
Гаранција Опис :
1. Продавница продава стока тастатура, фан класа гарантен рок е три месеци, школка, екранот се вратило е кревка фигура без гарантен период.
политика на враќање :
1, секое враќање на товарни генерирани од страна на купувачот да ја плати (на продавачот испраќа стоката предизвикана од враќање).
2, купувачи се врати да се зајакнат пакување за да се осигура дека врати стоката непроменети.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
SVF153 SVF15NE2E SVF152A29M SVF15A1M2ES Svf152a29v SVF1521B1EW SVF
Компатибилен Бренд:
SONY
Бренд Име:
сребро линк
Стандард:
Шпанија Стандард