.

НИ Црна граница New English го Замени лаптоп тастатура ЗА HP CQ430 CQ431 CQ435 CQ436 2000-401TX 1000-1118TX 2000z CQ45-M02TX 246

НИ Црна граница New English го Замени лаптоп тастатура ЗА HP CQ430 CQ431 CQ435 CQ436 2000-401TX 1000-1118TX 2000z CQ45-M02TX 246

441.60
DEN 411.00 -7 %

Пристапност
Во достапна форма


Напомена :
Нов висок квалитет на тастатура
100% компатибилен производител
Еквивалент Замена Дел
Ве молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производ
Секој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи
Го замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура hipment : Ние можеме да брод на светот. Предмети генерално се испраќаат до вашиот превозот адреса во рок од 24 часа по уплата е потврдена. (Sat. & Сонцето. и повеќето национални празници исклучени.). ако сакате да го промените вашиот превозот адреса, ве молиме контактирајте со нас во времето. Нашата цена (товар) не вклучува било тарифи или други даноци; ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте ги локалните Обичаи, пред да се купи стока. Превозот преку ЕМС DHL ПРОЗОРЦИ се достапни, ве молиме контактирајте со нас ако сакате другите превозот услуга.

Главните карактеристики

Компатибилен Бренд:
HP/Compaq
Број На Модел На:
G4
Стандард:
НИ Стандард