.

НИ сребро New English го Замени лаптоп тастатура ЗА за HP EliteBook 2170p 2170 Со посочувањето стап

НИ сребро New English го Замени лаптоп тастатура ЗА за HP EliteBook 2170p 2170 Со посочувањето стап

479.52
DEN 446.00 -7 %

Пристапност
Во достапна форма


Напомена :
Нов висок квалитет делови
100% компатибилен производител
Еквивалент Замена Дел
Ве молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производ
Секој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи
Го замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура hipment : Ние можеме да брод на светот. Стоки обично се испраќаат во рок од 3 дена од денот на исплата потврда. (Sat. & Сонцето. и повеќето национални празници исклучени.). ако сакате да го промените вашиот превозот адреса, ве молиме контактирајте со нас во времето. Нашата цена (товар) не вклучува било тарифи или други даноци; ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте ги локалните Обичаи, пред да се купи стока. Превозот преку ЕМС DHL ПРОЗОРЦИ се достапни, ве молиме контактирајте со нас ако сакате другите превозот услуга.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
2170P
Компатибилен Бренд:
HP/Compaq
Стандард:
НИ Стандард