.

Руската Тастатурата ЗА ASUS K53TA K53TK K73BY K73T K73B K73TA X73B X73CBE K53BYA53 A53T X53 X53B X53C X53T X53U лаптоп RU

Руската Тастатурата ЗА ASUS K53TA K53TK K73BY K73T K73B K73TA X73B X73CBE K53BYA53 A53T X53 X53B X53C X53T X53U лаптоп RU

294.72
DEN 277.00 -6 %

Пристапност
Во достапна форма


Купување :
1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници). Ако треба да се промени адресата информации, ве молиме да ни даде порака.
2, Нашата цена (товар) не вклучува било тарифи или други даноци; ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте ги локалните Обичаи, пред да се купи стока
3, транспорт преку e Packet, Ali Express Стандард Превозот, SF e Parcel, EMS, DHL, UPS-от, итн., купувачите можат да изберат свој соодветен режим на транспорт.
Гаранција Опис :
1. Продавница продава стока тастатура, фан класа гарантен рок е три месеци, школка, екранот се вратило е кревка фигура без гарантен период.
политика на враќање :
1, секое враќање на товарни генерирани од страна на купувачот да ја плати (на продавачот испраќа стоката предизвикана од враќање).
2, купувачи се врати да се зајакнат пакување за да се осигура дека врати стоката непроменети.

Главните карактеристики

Стандард:
Руски Стандард
Бренд Име:
сребро линк
Компатибилен Бренд:
ASUS
Број На Модел На:
K53TA K53TK K73BY K73T K73B K73TA X73B X73CBE K53BYA53 A53T X53 X53B