.

Нова Тастатура за Asus G751 G751JM G751JT G751JY НАС англиски Распоред

Нова Тастатура за Asus G751 G751JM G751JT G751JY НАС англиски Распоред

DEN 1027.68

Пристапност
Во достапна форма


Лаптоп американски Американски англиски Тастатура.
Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред пратката. Компатибилен Модел : За Asus G751 G751 JM G751 JT G751 JY ЛАПТОП ТАСТАТУРА , ВАЖНО : има различна верзија, ова е истиот поврзете КАБЕЛ како фотографија, ве молиме да ги проверите пред да се купи. Layout/ Јазик : американски Американски англиски Боја : црна
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
4-8 дена
4-8 дена
4-8 дена
4-8 дена
10-20 дена
Пост Воздух Mail
15-95 ден ( Тоа може да потрае подолго за време на празникот сезони)
Гаранција
Во некои од нашите минатото случаи тврди дефекти се, всушност, се должи на несоодветна метод на користење и некои други причини што може да биде решен со нашата техничка поддршка. Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас befor ќе брод на стоките.
7 Дена Замена Гаранција
Во рок од 7 дена од датумот на вашето приемот на купените item/s, Ако има било каков квалитет проблем, Ние ќе го замени еден за вас, откако се добие item/s што бродот назад.
Превозот цена
Вие плаќате за цената на превозот се врати на објект за нас и ние се плати за испраќање назад поправа или заменува точка за вас.
Компатибилен Модел : За ASUS ЛАПТОП ТАСТАТУРА

Главните карактеристики

Компатибилен Бренд:
ASUS
Стандард:
НИ Стандард
Бренд Име:
Palgo