.

Нова Мода Топла Продажба на USB Електронски Двоен Лак Метал Flameless отпечаток Батерија Windproof запалка приклучок за

Нова Мода Топла Продажба на USB Електронски Двоен Лак Метал Flameless отпечаток Батерија Windproof запалка приклучок за

815.52
DEN 563.00 -31 %

Пристапност
Во достапна форма


Нова Мода Топла Продажба на USB Електронски Двоен Лак Метал Flameless отпечаток Батерија Windproof запалка приклучок за
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет направени.
Апсолутно безбеден и лесен за користење, вклучува безбедноста, моќта cut-off switch.
Оваа полесни е windproof бидејќи тоа не't произведе било пламен.
Ново реновиран технологија кои користат електрична енергија за да се создаде електричен лак.
Не гас или гориво е потребно.
Не создава пламен, тоа е electrically работи.
Доаѓа со мини USB кабел.
Напојува преку USB полнење на батеријата.
Тоа е еколошки, безбедно да се користи тоа.
Одговара за машки подарок, собирач, тутун љубители итн.
Параметарот :
Лак максималната далечина : 10мм
Лак температура : 2000-3000 степени
Оперативен фреквенција : 16 KHZ-25 KHZ
Време на полнење (200m AH); 1.5-2h
Излезен напон : 8 K-10 KV
Материјал : Цинк легура + ПВЦ
Тежина : 0.242 фунти
Големина : 3.1 × 1.6x0.72inch
Тежина : 130g
Големина : 78x40x18mm
Боја : Црна / Сина / Red / Жолта Боја / Бела / Зелена
Пакет Се Вклучени :
1 x Електрични запалка приклучок за
1 x USB Кабел за податоци за Известување
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.

Главните карактеристики

Бренд Име:
AHKUCI
Стил:
Електронски
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
ДР-0279
Употреба:
Цигара
Тип На Објект:
запалка приклучок за
боја:
Црно / Сино / Red / Жолта Боја / Бела / Зелена
Големина:
3.1x1.6x0.72 inch
Тежина:
130g
Материјал:
цинк легура + ПВЦ
Време на полнење (200mAH):
1.5-2h