.

115V / 230V 50VA Двојна 15V-0V-15V R тип на трансформатор Со бакарна фолија shield 50W (2x15-0-15)

115V / 230V 50VA Двојна 15V-0V-15V R тип на трансформатор Со бакарна фолија shield 50W (2x15-0-15)

DEN 2015.52

Пристапност
Во достапна форма


Summary :
Трансформатор користите Јапонски Силикон челични лимови,Увезени материјал јадро, кислород-free) бакарна жица, прецизност производство, и сигурен перформанси, Побудување тековната мала, Ниска температура се зголеми, никаква бучава, се независни од излез линии, Со заштитените жица излез.
Големина : 98mm * 83mm * 45mm (L*W*H)
Пакет тежина : Околу 0.9 кг
Номинална моќност : 50 VA
Влезен напон : 0-115 V-230 V (Меѓународен општ класа)
Излезен напон : 15 V-0 V-15 V
15 V-0 V-15 V

Главните карактеристики

Канали:
1
Пакет:
Yes
Максимална Моќност По Канал:
101-130W
Број На Модел На:
2x15-0-15
Бренд Име:
ASYPDZSW