.

ГД-ДЕЛОВИ PSVANE Исти Пар HIFI 300B Вакуум Цевки Моќ Цевка Фабричките Тест и Натпревар Hifi Гроздобер засилувач DIY

ГД-ДЕЛОВИ PSVANE Исти Пар HIFI 300B Вакуум Цевки Моќ Цевка Фабричките Тест и Натпревар Hifi Гроздобер засилувач DIY

DEN 7632.00

Пристапност
Во достапна форма


Бренд Нови PSVANE HIFI серија вакуум цевки
Предмет Бр. : HIFI 300 B
Фабричките Тест и Натпревар, лесно да се замени други бренд 300 B
Анодна Напон : 480 V
Анодна Моќ Дисипација : 40 W
Анодна Струја : само Пристрасност : 100m A
Фиксна Пристрасност : 70m A
Текст Capacitance : 9 PF
Излез Capacitance : 4.3 PC
Трансфер Capacitance : 15 PF
Ua : 300 V
-Ug : 60 V
A : 60m A
Гв : 5.5 m A/V
Ри : 0.7 Kohm
μ : 3.85
Pout : 6.6 W
Количина : 1 ИСТИ ПАР (2 ПАРЧИЊА)
Испорака Детали За :
1. Парцели во САД и руската Федерација се испраќаат преку Кина Пост E-пакет : 10-15 Работа дена
2. Parcles на други Места се испраќаат од страна на хонг конг Пост Воздух Регистрирани e-Mail и Кина Пост Воздух препорачана Пошта
*Сите Shippings се со Следење на број
3. Ако ви треба Брз начин да брод стоки, ве Молиме изберете EMS, DHL, UPS-от, Fedex, итн. Превозот цена Зависи од Вкупната тежина на вашата нарачка.
4. Нормално, Ние брод на налози во 1-2 работни ден штом јасно на вашата исплата.
Услови за Продажба
1. Ние ќе стави правно напор да се минимизираат било GST, V. А Т или други даночни, Сепак,Importy Должност, даночни или какви било други трошоци се исклучени од предмети Цени, тие се купувачите одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земји' Обичај или поштата да се утврди она што овие прилог трошоци може да биде пред да конкурираат и да се купи
2.

Главните карактеристики

Пакет:
Yes
Бренд Име:
QZET
Максимална Моќност По Канал:
10W
Број На Модел На:
HIFI 300B
Тип:
вакуум цевки