.

Слободен брод Нова Верзија -Авто одложување soft start моќност заштита одбор (110V или 220V)

Слободен брод Нова Верзија -Авто одложување soft start моќност заштита одбор (110V или 220V)

960.00
DEN 912.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


Висока моќност Авто одложување soft start моќност заштита одбор
Работи Напон : 110 V или 220 V (можете да изберете 110 V или 220 V)
Одбор големина : 90* 60* 1.6 мм
Мери максимална моќност ракување до 2000 W.

Главните карактеристики

Пакет:
Yes
Бренд Име:
GZbotolave
Канали:
1
Максимална Моќност По Канал:
30W