.

115V / 230V 30VA Двојна 15V Двојна 9V R тип на трансформатор Со заштитените жица излез 30W (2x15V+2x9V)

115V / 230V 30VA Двојна 15V Двојна 9V R тип на трансформатор Со заштитените жица излез 30W (2x15V+2x9V)

DEN 1214.40

Пристапност
Во достапна форма


Summary :
Трансформатор користите Јапонски Силикон челични лимови,Увезени материјал јадро, кислород-free) бакарна жица, прецизност производство, и сигурен перформанси, Побудување тековната мала, Ниска температура се зголеми, никаква бучава, се независни од излез линии, Со заштитените жица излез.
Големина : 79mm * 68mm * 39mm (L*W*H)
Пакет тежина : Околу 0.8 kg
Номинална моќност : 30 VA
Влезен напон : 0-115 V-230 V (Меѓународен општ класа)
Излезен напон : 0 V-15 V
0 V-15 V
0 V-9 V
0 V-9 V

Главните карактеристики

Канали:
1
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
2x15V+2x9V
Максимална Моќност По Канал:
101-130W
Бренд Име:
ASYPDZSW