.

QUEENWAY HIFI Аудио CNC Целосна Алуминиум случај Шасија /430mm*90mm*360mm 430*90*360mm

QUEENWAY HIFI Аудио CNC Целосна Алуминиум случај Шасија /430mm*90mm*360mm 430*90*360mm

DEN 9120.00

Пристапност
Во достапна форма


Опис На Производот :
Надворешни димензии : 430*90*360mm (w*h*d)
Внатрешни димензии : 414*82*346mm (w*h*d)
Изглед : Мат и црна
Дебелина на материјалот :
Предниот Панел : 8mm
На задниот панел : 3мм
Врвот и под плоча : 4mm
Десно и лево : 8mm
Пакување Тежина : 6.9 kg
Додатоци :
Подоцна штекер, 2 парчиња на целосна алуминиумски копче, 1 сет на целосна алуминиум машина нозе, логото на брендот, завртки.
Поради продажбата количеството причина, ние немаме моќ да се изгради по-продажбата на услугата центар во вашата локална. Но нашите производи цена е повеќе поевтини под ист квалитет, ние се обидуваме да се обезбеди подобра услуга! На гарантниот период за сите наши предмети е 2 години. Во рок од 2 години, ние може да обезбеди поправка на делови слободни. и ќе needn не го плати превозот надомест од Кина, има потреба од купувачот и продавачот соработка на проблемот грешка дијагноза. После 2 години датум, може да се обезбеди поправка на делови слободни. Но купувачот треба да го плати превозот надомест од Кина.

Главните карактеристики

Пакет:
Yes
Максимална Моќност По Канал:
45w
Бренд Име:
QUEENWAY
Канали:
2 (2.0)
Број На Модел На:
430*90*360mm
Тип:
Дома Засилувач