.

GZLOZONE Собрани Црна Кутија Клон Наим NAP200 Засилувач Одбор DIY Моќ Amp 75W+75W

GZLOZONE Собрани Црна Кутија Клон Наим NAP200 Засилувач Одбор DIY Моќ Amp 75W+75W

DEN 4896.00

Пристапност
Во достапна форма


Собрани Црна Кутија Клон Наим NAP200 Засилувач Одбор DIY Моќ Amp 75 W+75 W
PCB големина : 280mm*235mm
засилувач одбор работи напон : recommned AC28 V-0-AC28 V X 2 групи
Излезна Моќност : 75 W+75 W на 8ohm оптоварување
Напон стекнат + 29 d B
Текст отпорност 18k Ohm
Зачестеност одговор -3d B 2 Hz & 65k Hz
Оваа amp PCB одбор се 100% клон оригиналниот засилувач, можете да го користите тоа го замени originla одбор директно.
Имајте на ум ова е assembeld & тестирани одбор.

Главните карактеристики

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
NAP200
Максимална Моќност По Канал:
101-130W
Канали:
2 (2.0)
Бренд Име:
GZLOZONE
Тип:
Дома Засилувач