.

Karizma Лабава Бран Чипка Затворање 4*4 Слободни Дел Швајцарската Чипка Remy Човечка Коса Природна Боја 10-18inches 1 Парче

Karizma Лабава Бран Чипка Затворање 4*4 Слободни Дел Швајцарската Чипка Remy Човечка Коса Природна Боја 10-18inches 1 Парче

2843.04
DEN 1535.00 -46 %

Пристапност
Во достапна форма


Вашиот Охрабрување е нашата Мотивација,Plz ја Напушти Пет Ѕвезди За Сите Продавачот Рејтингот.
Ако имате било каков проблем со влакна,plz ве молиме контактирајте со нас да комуницираат за решение,не остави negetive повратни информации директно.Ние разбираме
на фрустрации и проблеми што mingt се,ќе се обидеме потрудиме да го реши прашањето со вас,ние искрено се надевам дека ќе може да ни даде можност
за да се реши проблемот.Ви благодариме.
ЗА МИРИС
ние не миење на косата кога ќе го произведува, тој може да имаат локални шампон мирис на тоа, во секој случај, тоа ќе ги укине ur шампон и балсам мирис набргу откако ко-измијте
ПРОЛЕВАЊЕ СЛОБОДНИ
Кога ќе се сретне со 2-3 насоки на косата.Тоа не е вистинска вирусот,љубезно ве молиме да предложи да се запечати weft повторно пред рата за да се спречи вирусот толку многу во иднина.
БРАН ГУБЕЊЕ НА ТЕКСТУРАТА
Брановидна/кадрава коса ќе стане повеќе лабава по u миење. Бидејќи тие се природни влакна, Karizma на процесот на брановидна/кадрава. Но можете да го направите ur сопствени стилови на косата, со песна.
МЕТЕЖОТ СЛОБОДНИ
1. Прст чешел низ косата без проблеми
2. Со не-сулфат производи на состојба и влага третман на косата, да го направи тоа помек.

Главните карактеристики

боја:
Природна Боја
Протегала должина:
10inches, 12inches, 14inches, 16inches, 18inches
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
Бренд Име:
KARIZMA
Погоден Умирање Бои:
сите бои
Чипка Големина:
4 x 4
Материјал Одделение:
Remy Коса
Текстура:
Лабава Бран
боја тип:
Чиста Боја
густина:
130%
Боја на Чипка:
Медиум Браун
Тип:
чипка затворање
Може Да Се Permed:
Yes
Направени Метод:
Машина Направени
База Материјал:
Швајцарскиот Чипка