.

Lychee 1pc Врежан Цвет Завеси Tieback Магнет Завеси Тока Магнетни Завеса Носителот Завеса Рака Додатоци

Lychee 1pc Врежан Цвет Завеси Tieback Магнет Завеси Тока Магнетни Завеса Носителот Завеса Рака Додатоци

340.32
DEN 324.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : смола + магнет + восок јаже Големина : цвет дијаметар 7cm, должина 45см Информации : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. 2.Ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење. 3.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање. Напомена : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус обезбеди Следење на Број, кои Само може да се следи во Кина . Ако ви е потребна за Следење на Број што може да се следи во вас локалната земја, ве молиме Изберете Превозот од Кина Пост Воздух Mail Регистриран. Повратни информации : Ако на производи и услуги од нас се ги задоволува, вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на Детални Продавачот Рејтингот е многу добредојдена и ценета!!! Ние ќе остави позитивни повратни информации по приемот на позитивни повратни информации од вас. Кога ќе стапка на превозот дел , ве молиме да ги меѓународен бизнис во предвид. Имаме за цел на за да бидете сигурни дека ќе имаат пријатен шопинг со нас. Ве молиме ни e-mail пред да замине било 1 или 2 рејтингот, негативни повратни информации или да се отвори било спор. Ние имаме разбирање за чувства и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето.

Главните карактеристики

Тип:
Странични Столбови, Tracks & Додатоци
Број На Модел На:
завеса tieback
Стил:
Модерна
Шема:
Флорални
Бренд Име:
Lychee
Техника:
Жакард
Инсталација Тип:
Видлив Песна
Ткаенина Тип:
mesh ткаенини
Лизгачки Уред:
Римски Прстен
Странични Столбови, Tracks & Додатоци Тип:
Завеса Додатоци
Употреба:
Завеса Материјал
Материјал:
Смола + магнет + восок јаже