.

Еден Панели Геометриски Завеси Drapes Ткаенина Затемнување Модерна Спална соба Декорација Прозорец Нијанси Печатени Кујна Завеси ZG1210

Еден Панели Геометриски Завеси Drapes Ткаенина Затемнување Модерна Спална соба Декорација Прозорец Нијанси Печатени Кујна Завеси ZG1210

1229.76
DEN 861.00 -30 %

Пристапност
Во достапна форма


} Се продаваат како еден панел. Фото покажува 2 одделни завеси обесени заедно, пакетот содржи само една завеса .
} Секоја завеса панел мерки (W ширина, H Висина) W100cm x H250cm години (39 x 98 инчи) W140cm x H250cm прибл (55 x 98 инчи) W180cm x H250cm години (70 x 98 инчи) W220cm x H250cm прибл (86 x 98 инчи) Внимание : ЦЕНА : Само за 1 парче завеси или tulle. Завеси и tulle се продава одделно! НЕ се ВКЛУЧЕНИ : Tassel tiebacks / Зрнца / Завеси род. МИЕЊЕ на ВЛАДАТА : во рака мие или сува чиста.
Сите завеси се рачно изработени, Како што тоа е индивидуален дизајн може да биде 1-4 cm отстапување. Сите предмети се за вистинска снимање. Сепак, различни монитори може да предизвика бои за да се разликува малку. Текстилни завеси ќе биде малку боја разлика за истиот colorway ако цел тоа во различно време.
Мерење Совет : За maxiumum полнота, купување вкупно панел ширина што е околу 1.5 до 2 пати поголема од ширината на прозорецот. Пример : 40-инчен широк прозорец ќе треба минимум 60 инчи (два 30-инчен панели). Мерењата се приближни, и може да +/- а неколку инчи да се прилагоди за саканата fullnes.
Ние ќе ја испрати на производот во рок од 1-7 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние секогаш користете Cainiao Стандард на Услуги/ Кина Пост/ UPS/ Fedex/ DHL/ UPS/ТНТ/ Русија Експрес-SPSR.

Главните карактеристики

Големина:
W100cm x H250cm, W140cm x H250cm, W180cm x H250cm, W220cm x H250cm, W130cm x H200cm
Обработка:
Кука, Род Џеб, Се Повлече Pleated Лента, Метал Grommet Врвот
Локација:
прозорецот
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
ZG1210
Употреба:
Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Тип:
Завесата
Формат:
јаже
Инсталација Тип:
Таванот Инсталација
Техника:
Ткаени
Бренд Име:
П. granatum
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Функција:
Blackout
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Геометриски
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Материјал:
100% Полиестер
Име на производ:
геометриски завеси
Стоки потекло:
кинески завеси
Тип На Објект:
Прозорец Третмани