.

Памук го поставите на Жените Бренд Памучна Ткаенина Tracksuits Velour Одговараат на Жените Песна Костум Дуксери И Панталони црни

Памук го поставите на Жените Бренд Памучна Ткаенина Tracksuits Velour Одговараат на Жените Песна Костум Дуксери И Панталони црни

3439.68
DEN 2339.00 -32 %

Пристапност
Во достапна форма


грб : Рамо S : 32.5 см М : 33.7 см, L : 34.9 cm XL : 36.1 см Биста S : 70 см М : 74 см, L : 78 cm XL : 82 см Должина облека S : 54 см М : 56 cm L : 58 cm XL : 60 см Ракави Должина S : 57cm M : 58.5 см, L : 60cm XL : 61.5 cm панталони : Половината обемот S : 67cm M : 71cm L : 75см XL : 79cm Хип S : 78 см М : 82 см, L : 86 cm XL : 90 cm долги Панталони S : 95cm M : 97cm L : 99cm XL : 101cm
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 12 дена откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време на секој меѓународни пратката поради разликата во царината расчистување на времето во различни земји, што може да влијае колку брзо вашиот производ е прегледан.
1 .Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po# 3. Ние ќе рефундирање на дека ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Zip,Џебови
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Панталона Должина(cm):
Целосна Должина
Стил:
Streetwear
Материјал:
Памук
Панталона Затворање Тип:
Еластичен Појас
Број На Модел На:
88
Бренд Име:
JuiOy бренд
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни