.

Високи Потпетици Чевли Жените Пумпи Сосема Тенка Пета Посочи Пети Партија Чевли Женски Црна Чипка Пролет Плус Големина Еден Чевли Жена НЕ

Високи Потпетици Чевли Жените Пумпи Сосема Тенка Пета Посочи Пети Партија Чевли Женски Црна Чипка Пролет Плус Големина Еден Чевли Жена НЕ

2231.04
DEN 1339.00 -40 %

Пристапност
Во достапна форма


1.Ве молиме имајте предвид дека големината на грешката ќе биде 1-3мм, бидејќи на рачно изработени.ако вашите нозе се тесни и тенка,ве молиме изберете помала големина еден од вообичаената големина;Ако вашите нозе се на масти и широк,ве молиме изберете поголем од вообичаеното. 2. Нашата големина се стандардна големина,ве молиме изберете ја вашата нормална големина.ако имате било големина проблем,ве молиме контактирајте ме пред ставање на ред.

Главните карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пумпа Тип:
Основни
Бренд Име:
GLENMEARL
Горниот Материјал:
Чипка
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
GLPM018
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Со Платформи:
No
Стил:
Секси
Insole Материјал:
PU
is_handmade:
Yes
Пети Форма:
Посочи Пети
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
bling
Сезоната:
Пролет/Есен
Обвивка Материјал:
Никој
боја:
Црна Сино Злато
Плус Големина:
34-43
Сезоната:
Пролет лето Есен
жените пумпи:
високи потпетици жените чевли
чевли жена:
жените облечи чевли
Тенки Потпетици Пумпи:
Жените Кралска Сина Чевли
жените свадба чевли:
жените партија чевли
плус големина жените чевли:
Голема Големина Жените Чевли
Канцеларијата дама Работа Чевли:
жените чевли црна
Дама Чевли:
женски чевли