.

ANMAIRON Мода Жените Чипка-Up Платформа за Жените Свадба Чевли на Високи Потпетици Мотоцикл Чизми Жена Посочи Пети Дами Чевли

ANMAIRON Мода Жените Чипка-Up Платформа за Жените Свадба Чевли на Високи Потпетици Мотоцикл Чизми Жена Посочи Пети Дами Чевли

2496.00
DEN 1298.00 -48 %

Пристапност
Во достапна форма


Нашиот производ големина стандард
US4.0=CN34=220mm(боси нозе должина) US9=CN41=255mm(боси нозе должина)
US4.5=CN35=225mm(боси нозе должина) US10=CN42=260mm(боси нозе должина)
US5.5=CN36=230mm(боси нозе должина) US10.5=CN43=265mm(боси нозе должина)
US6.0=CN37=235mm(боси нозе должина) US11.5=CN44=270mm(боси нозе должина)
US7.0=CN38=240mm(боси нозе должина) US12.5=CN45=275mm(боси нозе должина)
US7.5=CN39=245mm(боси нозе должина) US13=CN46=280mm(боси нозе должина)
US8.5=CN40=250mm(боси нозе должина) US14=CN47=285mm(боси нозе должина)
Разликата во бојата можеби предизвикани од некои причини, како што се боја одраз во мониторот lighthing
позадина итн.ако верувате дека објектот примена е погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако се врати
или вратат е можно. ако ви требаат повеќе слика, ве молиме контактирајте со нас. ви благодариме.
Ве молиме кликнете на "Add to Store Листа" (на левата страна на оваа страница) за да ја додадете нашата продавница во вашите омилени и да биде нашата
VIP,тогаш може да биде лесно да ги проверите нашите нови стилови и вашите нарачки.
1.1.ние прифаќаме Alipay тука,сите светски плаќање алатки се прифатени од страна ЗАЧУВАМ систем
1.2.Плаќањето мора да се maed во рок од 3 дена по ред поставени,ве молиме обидете се да се обрне тоа повторно, ако исплатата треба да се
се успее или други информации биде систем понекогаш
2.1.ние се обезбеди во светот пратката, освен FPO и APO
2.2.Пакет ќе бидат испратени во 2-4 дена, ако цел немаат плаќање/адреса/клиенти/празник проблеми
2.3.Многу превозот методи може да бидат селектирани според вашите барања,сите превозот методи на следење на број
кој може да се следи на интернет
2.

Главните карактеристики

Чевли Големина:
4, 4.5, 5.5, 6, 7, 7.5, 8.5, 9, 10, 10.5
Бренд Име:
AnmaiRon
Пумпа Тип:
Глуждот Рака
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Пета Тип:
Плоштад пета
Горниот Материјал:
PU
Пети Форма:
Круг Пети
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Чипка-Up
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
PU
Сезоната:
Пролет/Есен
Број На Модел На:
HQ201705171110
Стил:
Моден
is_handmade:
Yes
Со Платформи:
Yes
Платформа Висина:
0-3cm
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Крстот-врзани
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пета Висина:
8cm
боја:
Црвено вино Црно
Големина:
34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
Платформа:
1cm
is_customized:
Yes
Европската Големина:
36
Пол:
Жените
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)