.

2018 saat Мода се Зголеми Златна Боја Римски Numerals Женски Види рачни часовници Кварц Девојка Часовник Relogio Feminino Montre Femme

2018 saat Мода се Зголеми Златна Боја Римски Numerals Женски Види рачни часовници Кварц Девојка Часовник Relogio Feminino Montre Femme

DEN 191.04

Пристапност
Во достапна форма


Функција :
100% сосема нов и висок квалитет
Движење : Кварц : Батерија
Пол : Жените и Мажите
Дисплеј : Аналогни
Стил : Неврзан
Карактеристики : Лесен За Читање
Случај Материјал : Метал
Случај Дијаметар : 3.5 cm/1.57" (Прибл.)
Бендот Материјал : Нерѓосувачки Челик
Бендот Должина : 23cm/9.06" (Прибл.) (Случај е Вклучена)
Бендот Ширина : 1.5 cm/0.79" (Прибл.)
Пакет Содржина :
1 X Види
Времето за испорака е за 7-60 работни дена. Тоа може да потрае подолго време за да се дојде некои земји, особено за Бразил,Јужна Америка,Африка земји. (1) П : Кога ќе се направи исплата, колку време може да се испраќаат? A : се Испраќаат во рок од 48 часа и да се обезбеди патеката број. (2) П : Колку долго ќе добие парцела? Ако не се добиени,како можам да направам ? О : Според вашата земја, 7-60 дена. Повеќе од 60 дена не се примени, Ние ќе рефундирање на пари за вас. (3) П : Ако стоката имаат проблеми со квалитетот, како можам да направам ? А : ве Молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот. Ако купувачи сакаат да ги знаат сите детали на превозот на трошоците, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви обезбедиме со разумна транспорт опции.
1.Ве молиме проверете ги следење на информации за следење на веб-сајтот.

Главните карактеристики

Случај Обликот:
Круг
Случај Дебелина:
8мм
Функција:
Шок Отпорни
Број На Модел На:
TTTT-478
Бендот Ширина:
12mm
Стил:
Луксуз
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Dial Дијаметар:
35mm
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Бендот Должина:
22cm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Бренд Име:
RINNADY
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Пол:
Жените