.

Моден Жени, Девојки Кристал Прстен Види Челик Еластичен Кварц Прст Часовници Подароци Додатоци LXH

Моден Жени, Девојки Кристал Прстен Види Челик Еластичен Кварц Прст Часовници Подароци Додатоци LXH

110.88
DEN 73.00 -34 %

Пристапност
Во достапна форма

Моден Жени, Девојки Кристал Прстен Види Челик Еластичен Кварц Прст Часовници Подароци Додатоци LXH Опис : Функција :
Стил : Euramerican
Тип : Геометриска.
Материјал : Алуминиумски+Кристал
Случај Дијаметар : 2.3 см
Големина : Одговара за 4.8-6cm прст периметар на луѓето
Една Големина може да се вклопи во повеќето Пакетот Вклучува : 1 x Прстен Види

Главните карактеристики

Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Бендот Материјал Тип:
Легура
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Никој
Бендот Должина:
48cm
Бренд Име:
luxfacigoo
Број На Модел На:
N/A
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Случај Материјал:
Легура
Затворач Тип:
Никој
Случај Обликот:
Круг
Движење:
Кварц