.

2018 Луксузни Хривнија часовници Жените од не ' Рѓосувачки челик кристал Кварцен кристал Види Жените Мода Обичните Легура Фустан рачен часовник

2018 Луксузни Хривнија часовници Жените од не ' Рѓосувачки челик кристал Кварцен кристал Види Жените Мода Обичните Легура Фустан рачен часовник

383.04
DEN 268.00 -30 %

Пристапност
Во достапна форма


Ние прифаќаме alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ . Времето за испорака е за 7-60 работни дена. Тоа може да потрае подолго време за да се дојде некои земји, особено за Бразил,Јужна Америка,Африка земји. (1) П : Кога ќе се направи исплата, колку време може да се испраќаат? A : се Испраќаат во рок од 48 часа и да се обезбеди патеката број. (2) П : Колку долго ќе добие парцела? Ако не се добиени,како можам да направам ? О : Според вашата земја, 7-60 дена. Повеќе од 60 дена не се примени, Ние ќе рефундирање на пари за вас. (3) П : Ако стоката имаат проблеми со квалитетот, како можам да направам ? А : ве Молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот. Ако купувачи сакаат да ги знаат сите детали на превозот на трошоците, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви обезбедиме со разумна транспорт опции.
Ако стоката се појави на квалитетот на штета,ќе дадеме 1 година гаранција.
Ако купувачите треба да се направи замена, ве молиме да разговараат со нас враќање програма.
Без оглед на купувачи има било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас во секое време.
Ние ја прифати купувачи добар совет, и се стремиме да се обезбеди подобра шопинг искуство.

Главните карактеристики

Бренд Име:
jw
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
12mm
Затворач Тип:
Кука Тока
Број На Модел На:
HD002
Движење:
Кварц
Случај Дебелина:
10мм
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Функција:
Шок Отпорни
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Стил:
Луксуз
Бендот Должина:
20cm
Dial Дијаметар:
25mm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Зборови За Пребарување:
reloj mujer / relogio masculino / relogio / saat / erkek kol saati
Зборови за пребарување:
montre femme / reloj hombre/ reloj mujer /bayan kol saati / relogios /
Зборови за пребарување:
skmei / montre homme / saat erkekler / дами watch / naviforce
Пребарување words1:
erkek saat / relojes mujer 2017 / relogio / kol saati / relojes
Пребарување words2:
bayan saat / relogio masculino де luxo / curren / relogios masculino
Пребарување words3:
horloges vrouwen /orologio uomo / horloge /џеб watch / megir
Пребарување words4:
relogios feminino /orologi дона /дрво watch / relogios femininos
Пребарување words5:
часовникот жени / женева / montre homme marque de luxe / orologio дона
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници