.

оригиналната за 14z-5423 Media Card Reader Аудио SD Слот Одбор CN-0H3CXC H3CXC 0H3CXC YTPJV

оригиналната за 14z-5423 Media Card Reader Аудио SD Слот Одбор CN-0H3CXC H3CXC 0H3CXC YTPJV

DEN 529.92

Пристапност
Во достапна форма


Проверете слика на производот јасно на линкот ,бидете сигурни дека објектот е иста како и вашата оригинална .
оригиналната за 14z-5423 Media Card Reader Аудио SD Слот Одбор CN-0 H3 CXC H3 CXC 0 H3 CXC YTPJV
За нас :
Ние сме една од водечките лаптоп компонента добавувачи во кина,специјализирана во извоз на лаптоп матични плочи,особено се добри во бренд лаптоп плоча ,и во позиција да обезбеди лаптоп со lcd екран ,тастатура за лаптоп ,батерија и полнач,ние си имаме свој професионален инженер тим и поправка на услуги за вас .со висок квалитет ,добар изглед и прифатлива цена, нашите клиенти се од целиот свет , северна Америка ,јужна Америка ,Европа,Австралија,Африка, русија и така натаму .
Пакет :
Ние ќе пак објект добро .
Плаќање :
Ние ги поддржува следниве методи на плаќање. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.
Испорака :
Ние ќе брод редоследот по 2-5 дена откако ја доби плаќање .
Ние, нормално, може да брод од страна на aliexpress стандард превозот , DHL , EMS ,ТНТ ,UPS-от и така натаму , ако преферирате други превозот метод , ве молиме контактирајте со нас ,ви благодариме
Повратни информации :
1.Ако сте задоволни со нашите производи, ве Молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди за нас .

Главните карактеристики

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
оригиналната за 14z-5423 Media Card Reader Аудио SD Слот Одбор CN-0H3CXC
Интерфејс Тип:
USB
Тип:
Внатрешна
Бренд Име:
ZYDNLP
Канали:
2